conti_std8280050
conti_std8280050_2
conti_std8280050
conti_std8280050_2
CONTI STD 2800 S8M 50 Conti Synchrobelt tandriem - STD8280050
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 2800
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 2800 mm
  • Aantal tanden: 350
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817033817
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8280050
Lengte
2800
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
2800 mm