conti_std8151250cxp
conti_std8151250cxp_2
conti_std8151250cxp
conti_std8151250cxp_2
CONTI STD 1512 S8M 50 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - STD8151250CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1512
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 1512 mm
  • Aantal tanden: 189
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817057011
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8151250CXP
Lengte
1512
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
1512 mm