conti_std8131230cxp
conti_std8131230cxp_2
conti_std8131230cxp
conti_std8131230cxp_2
CONTI STD 1312 S8M 30 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - STD8131230CXP
 134,21 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1312
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 1312 mm
  • Aantal tanden: 164
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817056724
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8131230CXP
Lengte
1312
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
1312 mm