conti_std8130430
conti_std8130430_2
conti_std8130430
conti_std8130430_2
CONTI STD 1304 S8M 30 Conti Synchrobelt tandriem - STD8130430
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1304
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1304 mm
  • Aantal tanden: 163
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817032445
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8130430
Lengte
1304
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1304 mm