conti_std8124085cxa
conti_std8124085cxa_2
conti_std8124085cxa
conti_std8124085cxa_2
CONTI STD 1240 S8M 85 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - STD8124085CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1240
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 1240 mm
  • Aantal tanden: 155
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817046350
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8124085CXA
Lengte
1240
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
1240 mm