conti_std8121630cxp
conti_std8121630cxp_2
conti_std8121630cxp
conti_std8121630cxp_2
CONTI STD 1216 S8M 30 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - STD8121630CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1216
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 1216 mm
  • Aantal tanden: 152
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817056441
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8121630CXP
Lengte
1216
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
1216 mm