conti_std8121630cxa
conti_std8121630cxa_2
conti_std8121630cxa
conti_std8121630cxa_2
CONTI STD 1216 S8M 30 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - STD8121630CXA
 233,83 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 48.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1216
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 1216 mm
  • Aantal tanden: 152
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817046299
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8121630CXA
Lengte
1216
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
1216 mm