conti_std8116050cxa
conti_std8116050cxa_2
conti_std8116050cxa
conti_std8116050cxa_2
CONTI STD 1160 S8M 50 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - STD8116050CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1160
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 1160 mm
  • Aantal tanden: 145
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817046107
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8116050CXA
Lengte
1160
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
1160 mm