conti_std8105685cxa
conti_std8105685cxa_2
conti_std8105685cxa
conti_std8105685cxa_2
CONTI STD 1056 S8M 85 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - STD8105685CXA
 592,08 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 5.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1056
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 1056 mm
  • Aantal tanden: 132
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817045872
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8105685CXA
Lengte
1056
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
1056 mm