conti_std8105650cxp
conti_std8105650cxp_2
conti_std8105650cxp
conti_std8105650cxp_2
CONTI STD 1056 S8M 50 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - STD8105650CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1056
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 1056 mm
  • Aantal tanden: 132
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817055932
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8105650CXP
Lengte
1056
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
1056 mm