conti_std8100085
conti_std8100085_2
conti_std8100085
conti_std8100085_2
CONTI STD 1000 S8M 85 Conti Synchrobelt tandriem - STD8100085
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1000
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1000 mm
  • Aantal tanden: 125
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817031349
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8100085
Lengte
1000
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1000 mm