conti_std8100050cxp
conti_std8100050cxp_2
conti_std8100050cxp
conti_std8100050cxp_2
CONTI STD 1000 S8M 50 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - STD8100050CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1000
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 1000 mm
  • Aantal tanden: 125
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817055819
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8100050CXP
Lengte
1000
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
1000 mm