conti_std8100030cxa
conti_std8100030cxa_2
conti_std8100030cxa
conti_std8100030cxa_2
CONTI STD 1000 S8M 30 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - STD8100030CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1000
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 1000 mm
  • Aantal tanden: 125
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817045773
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8100030CXA
Lengte
1000
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
1000 mm