conti_spz710cl
conti_spz710cl_2
conti_spz710cl
conti_spz710cl_2
CONTI SPZ710CL powerspan v-riem 710 x 10 mm zwart
 7,45 incl. BTW
  • Lengte: 710
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 710 mm
  • Binnenlengte Li: 672 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654302
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ710CL
Lengte
710
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
710 mm
Binnenlengte li
672 mm