conti_spz630cl
conti_spz630cl_2
conti_spz630cl
conti_spz630cl_2
CONTI SPZ630CL powerspan v-riem 630 x 10 mm zwart
 6,63 incl. BTW
  • Lengte: 630
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 630 mm
  • Binnenlengte Li: 592 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817670944
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ630CL
Lengte
630
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
630 mm
Binnenlengte li
592 mm