conti_spz3550cl
conti_spz3550cl_2
conti_spz3550cl
conti_spz3550cl_2
CONTI SPZ3550CL powerspan v-riem 3550 x 10 mm zwart
  • Lengte: 3550
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 3550 mm
  • Binnenlengte Li: 3512 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817670920
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ3550CL
Lengte
3550
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
3550 mm
Binnenlengte li
3512 mm