conti_spz2137cl
conti_spz2137cl_2
conti_spz2137cl
conti_spz2137cl_2
CONTI SPZ2137CL powerspan v-riem 2137 x 10 mm zwart
  • Lengte: 2137
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 2137 mm
  • Binnenlengte Li: 2099 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817665605
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ2137CL
Lengte
2137
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
2137 mm
Binnenlengte li
2099 mm