conti_spz1987cl
conti_spz1987cl_2
conti_spz1987cl
conti_spz1987cl_2
CONTI SPZ1987CL powerspan v-riem 1987 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1987
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1987 mm
  • Binnenlengte Li: 1949 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817664899
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1987CL
Lengte
1987
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1987 mm
Binnenlengte li
1949 mm