conti_spz1737cl
conti_spz1737cl_2
conti_spz1737cl
conti_spz1737cl_2
CONTI SPZ1737CL powerspan v-riem 1737 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1737
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1737 mm
  • Binnenlengte Li: 1699 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671101
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1737CL
Lengte
1737
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1737 mm
Binnenlengte li
1699 mm