conti_spz1650cl
conti_spz1650cl_2
conti_spz1650cl
conti_spz1650cl_2
CONTI SPZ1650CL powerspan v-riem 1650 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1650
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1650 mm
  • Binnenlengte Li: 1612 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671095
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1650CL
Lengte
1650
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1650 mm
Binnenlengte li
1612 mm