conti_spz1587cl
conti_spz1587cl_2
conti_spz1587cl
conti_spz1587cl_2
CONTI SPZ1587CL powerspan v-riem 1587 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1587
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1587 mm
  • Binnenlengte Li: 1549 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653770
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1587CL
Lengte
1587
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1587 mm
Binnenlengte li
1549 mm