conti_spz1512cl
conti_spz1512cl_2
conti_spz1512cl
conti_spz1512cl_2
CONTI SPZ1512CL powerspan v-riem 1512 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1512
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1512 mm
  • Binnenlengte Li: 1474 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671071
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1512CL
Lengte
1512
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1512 mm
Binnenlengte li
1474 mm