conti_spz1487cl
conti_spz1487cl_2
conti_spz1487cl
conti_spz1487cl_2
CONTI SPZ1487CL powerspan v-riem 1487 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1487
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1487 mm
  • Binnenlengte Li: 1449 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653732
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1487CL
Lengte
1487
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1487 mm
Binnenlengte li
1449 mm