conti_spz1312cl
conti_spz1312cl_2
conti_spz1312cl
conti_spz1312cl_2
CONTI SPZ1312CL powerspan v-riem 1312 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1312
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1312 mm
  • Binnenlengte Li: 1274 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653640
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1312CL
Lengte
1312
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1312 mm
Binnenlengte li
1274 mm