conti_spz1250cl
conti_spz1250cl_2
conti_spz1250cl
conti_spz1250cl_2
CONTI SPZ1250CL powerspan v-riem 1250 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1250
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1250 mm
  • Binnenlengte Li: 1212 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653602
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1250CL
Lengte
1250
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1250 mm
Binnenlengte li
1212 mm