conti_spz1202cl
conti_spz1202cl_2
conti_spz1202cl
conti_spz1202cl_2
CONTI SPZ1202CL powerspan v-riem 1202 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1202
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1202 mm
  • Binnenlengte Li: 1164 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817659116
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1202CL
Lengte
1202
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1202 mm
Binnenlengte li
1164 mm