conti_spz1162cl
conti_spz1162cl_2
conti_spz1162cl
conti_spz1162cl_2
CONTI SPZ1162CL powerspan v-riem 1162 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1162
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1162 mm
  • Binnenlengte Li: 1124 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671040
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1162CL
Lengte
1162
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1162 mm
Binnenlengte li
1124 mm