conti_spz1112cl
conti_spz1112cl_2
conti_spz1112cl
conti_spz1112cl_2
CONTI SPZ1112CL powerspan v-riem 1112 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1112
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1112 mm
  • Binnenlengte Li: 1074 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653558
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1112CL
Lengte
1112
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1112 mm
Binnenlengte li
1074 mm