conti_spz1087cl
conti_spz1087cl_2
conti_spz1087cl
conti_spz1087cl_2
CONTI SPZ1087CL powerspan v-riem 1087 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1087
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1087 mm
  • Binnenlengte Li: 1049 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653541
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1087CL
Lengte
1087
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1087 mm
Binnenlengte li
1049 mm