conti_spc9500zar
conti_spc9500zar_2
conti_spc9500zar
conti_spc9500zar_2
CONTI SPC9500ZAR CONTI V POWER riem SPC 9500 ZAR
 999,21 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 19.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Loopcomfort
  • Geschikt voor hoge belastingen
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 9500
  • Breedte: 22 mm
  • Hoogte: 18 mm
  • Richtlengte Ld: 9500 mm
  • Binnenlengte Li: 9416 mm; 370,708 inch
  • Buitenlengte La: 9529 mm
  • Materiaal (koord): Aramide
  • Productlijn: CONTI V POWER
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817797498
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC9500ZAR
Lengte
9500
Breedte
22 mm
Hoogte
18 mm
Richtlengte ld
9500 mm
Binnenlengte li
9416 mm; 370,708 inch
Buitenlengte la
9529 mm