conti_spc5300cl
conti_spc5300cl_2
conti_spc5300cl
conti_spc5300cl_2
CONTI SPC5300CL powerspan v-riem 5300 x 22 mm zwart
  • Lengte: 5300
  • Breedte: 22 mm
  • Richtlengte Ld: 5300 mm
  • Binnenlengte Li: 5216 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817659079
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC5300CL
Lengte
5300
Breedte
22 mm
Richtlengte ld
5300 mm
Binnenlengte li
5216 mm