conti_spc4000cl
conti_spc4000cl_2
conti_spc4000cl
conti_spc4000cl_2
CONTI SPC4000CL powerspan v-riem 4000 x 22 mm zwart
  • Lengte: 4000
  • Breedte: 22 mm
  • Richtlengte Ld: 4000 mm
  • Binnenlengte Li: 3916 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817659048
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC4000CL
Lengte
4000
Breedte
22 mm
Richtlengte ld
4000 mm
Binnenlengte li
3916 mm