conti_spc3550cr
conti_spc3550cr_2
conti_spc3550cr
conti_spc3550cr_2
CONTI SPC3550CR CONTI V ADVANCE riem SPC 3550 CR
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Stofvrij
  • Verhoogde prestatie
  • Geschikt voor koppelingen
  • Bestand tegen omgekeerde buigingen/ rugspanrollen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 3550
  • Breedte: 22 mm
  • Hoogte: 18 mm
  • Richtlengte Ld: 3550 mm
  • Binnenlengte Li: 3466 mm; 136,456 inch
  • Buitenlengte La: 3579 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V ADVANCE
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858970550
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC3550CR
Lengte
3550
Breedte
22 mm
Hoogte
18 mm
Richtlengte ld
3550 mm
Binnenlengte li
3466 mm; 136,456 inch
Buitenlengte la
3579 mm