conti_spc3350cl
conti_spc3350cl_2
conti_spc3350cl
conti_spc3350cl_2
CONTI SPC3350CL powerspan v-riem 3350 x 22 mm zwart
  • Lengte: 3350
  • Breedte: 22 mm
  • Richtlengte Ld: 3350 mm
  • Binnenlengte Li: 3266 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817659000
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC3350CL
Lengte
3350
Breedte
22 mm
Richtlengte ld
3350 mm
Binnenlengte li
3266 mm