conti_spc3150cl
conti_spc3150cl_2
conti_spc3150cl
conti_spc3150cl_2
CONTI SPC3150CL powerspan v-riem 3150 x 22 mm zwart
  • Lengte: 3150
  • Breedte: 22 mm
  • Richtlengte Ld: 3150 mm
  • Binnenlengte Li: 3066 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817670463
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC3150CL
Lengte
3150
Breedte
22 mm
Richtlengte ld
3150 mm
Binnenlengte li
3066 mm