conti_spc2800zar
conti_spc2800zar_2
conti_spc2800zar
conti_spc2800zar_2
CONTI SPC2800ZAR CONTI V POWER riem SPC 2800 ZAR
 287,70 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 19.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Loopcomfort
  • Geschikt voor hoge belastingen
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2800
  • Breedte: 22 mm
  • Hoogte: 18 mm
  • Richtlengte Ld: 2800 mm
  • Binnenlengte Li: 2716 mm; 106,929 inch
  • Buitenlengte La: 2829 mm
  • Materiaal (koord): Aramide
  • Productlijn: CONTI V POWER
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4064877036629
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC2800ZAR
Lengte
2800
Breedte
22 mm
Hoogte
18 mm
Richtlengte ld
2800 mm
Binnenlengte li
2716 mm; 106,929 inch
Buitenlengte la
2829 mm