conti_spc2800cl
conti_spc2800cl_2
conti_spc2800cl
conti_spc2800cl_2
CONTI SPC2800CL powerspan v-riem 2800 x 22 mm zwart
  • Lengte: 2800
  • Breedte: 22 mm
  • Richtlengte Ld: 2800 mm
  • Binnenlengte Li: 2716 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817658997
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC2800CL
Lengte
2800
Breedte
22 mm
Richtlengte ld
2800 mm
Binnenlengte li
2716 mm