conti_spc12500zar
conti_spc12500zar_2
conti_spc12500zar
conti_spc12500zar_2
CONTI SPC12500ZAR CONTI V POWER riem SPC 12500 ZAR
 1.312,17 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 19.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Loopcomfort
  • Geschikt voor hoge belastingen
  • Lengte: 12500
  • Breedte: 22 mm
  • Hoogte: 18 mm
  • Richtlengte Ld: 12500 mm
  • Binnenlengte Li: 12416 mm; 488,818 inch
  • Buitenlengte La: 12529 mm
  • Materiaal (koord): Aramide
  • Productlijn: CONTI V POWER
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4064877045119
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC12500ZAR
Lengte
12500
Breedte
22 mm
Hoogte
18 mm
Richtlengte ld
12500 mm
Binnenlengte li
12416 mm; 488,818 inch
Buitenlengte la
12529 mm