conti_spc12250
conti_spc12250_2
conti_spc12250
conti_spc12250_2
CONTI SPC12250 CONTI V riem SPC 12250
 841,13 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 08/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 19.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Ommantelde V-riemen voor veeleisende aandrijvingen in de gehele werktuigbouw
  • Klassiek profiel volgens DIN 2215
  • Smal profiel volgens DIN 7753
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -55 °C tot +70 °C
  • Gelijke lengte L=L (vanaf 1000 mm)
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 12250
  • Breedte: 22 mm
  • Hoogte: 18 mm
  • Richtlengte Ld: 12250 mm
  • Binnenlengte Li: 12166 mm; 478,976 inch
  • Buitenlengte La: 12279 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858755669
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC12250
Lengte
12250
Breedte
22 mm
Hoogte
18 mm
Richtlengte ld
12250 mm
Binnenlengte li
12166 mm; 478,976 inch
Buitenlengte la
12279 mm