conti_spb8000cr
conti_spb8000cr_2
conti_spb8000cr
conti_spb8000cr_2
CONTI SPB8000CR CONTI V ADVANCE riem SPB 8000 CR 5V3150
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Lengte: 8000
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 8000 mm
  • Binnenlengte Li: 7940 mm; 312,598 inch
  • Buitenlengte La: 8022 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V ADVANCE
  • RMA: 5V3150
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858970512
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB8000CR
Lengte
8000
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
8000 mm
Binnenlengte li
7940 mm; 312,598 inch
Buitenlengte la
8022 mm