conti_spb7500zar
conti_spb7500zar_2
conti_spb7500zar
conti_spb7500zar_2
CONTI SPB7500ZAR CONTI V POWER riem SPB 7500 ZAR
 476,93 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 26.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Loopcomfort
  • Geschikt voor hoge belastingen
  • Lengte: 7500
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 7500 mm
  • Binnenlengte Li: 7440 mm; 292,913 inch
  • Buitenlengte La: 7522 mm
  • Materiaal (koord): Aramide
  • Productlijn: CONTI V POWER
  • RMA: 5V2953
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817797368
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB7500ZAR
Lengte
7500
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
7500 mm
Binnenlengte li
7440 mm; 292,913 inch
Buitenlengte la
7522 mm