conti_spb7100cr
conti_spb7100cr_2
conti_spb7100cr
conti_spb7100cr_2
CONTI SPB7100CR CONTI V ADVANCE riem SPB 7100 CR 5V2800
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Lengte: 7100
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 7100 mm
  • Binnenlengte Li: 7040 mm; 277,165 inch
  • Buitenlengte La: 7122 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V ADVANCE
  • RMA: 5V2795
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858970499
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB7100CR
Lengte
7100
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
7100 mm
Binnenlengte li
7040 mm; 277,165 inch
Buitenlengte la
7122 mm