conti_spb6300cl
conti_spb6300cl_2
conti_spb6300cl
conti_spb6300cl_2
CONTI SPB6300CL powerspan v-riem 6300 x 17 mm zwart
  • Lengte: 6300
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 6300 mm
  • Binnenlengte Li: 6240 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817670852
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB6300CL
Lengte
6300
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
6300 mm
Binnenlengte li
6240 mm