conti_spb6000cr
conti_spb6000cr_2
conti_spb6000cr
conti_spb6000cr_2
CONTI SPB6000CR CONTI V ADVANCE riem SPB 6000 CR 5V2360
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Lengte: 6000
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 6000 mm
  • Binnenlengte Li: 5940 mm; 233,858 inch
  • Buitenlengte La: 6022 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V ADVANCE
  • RMA: 5V2362
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858970468
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB6000CR
Lengte
6000
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
6000 mm
Binnenlengte li
5940 mm; 233,858 inch
Buitenlengte la
6022 mm