conti_spb5600zar
conti_spb5600zar_2
conti_spb5600zar
conti_spb5600zar_2
CONTI SPB5600ZAR CONTI V POWER riem SPB 5600 ZAR
 361,91 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 26.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Loopcomfort
  • Geschikt voor hoge belastingen
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 5600
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 5600 mm
  • Binnenlengte Li: 5540 mm; 218,11 inch
  • Buitenlengte La: 5622 mm
  • Materiaal (koord): Aramide
  • Productlijn: CONTI V POWER
  • RMA: 5V2205
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817797313
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB5600ZAR
Lengte
5600
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
5600 mm
Binnenlengte li
5540 mm; 218,11 inch
Buitenlengte la
5622 mm