conti_spb5300cr
conti_spb5300cr_2
conti_spb5300cr
conti_spb5300cr_2
CONTI SPB5300CR CONTI V ADVANCE riem SPB 5300 CR
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
  • Verhoogde prestatie
  • Geschikt voor koppelingen
  • Bestand tegen omgekeerde buigingen/ rugspanrollen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 5300
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 5300 mm
  • Binnenlengte Li: 5240 mm; 206,299 inch
  • Buitenlengte La: 5322 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V ADVANCE
  • RMA: 5V2087
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858970413
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB5300CR
Lengte
5300
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
5300 mm
Binnenlengte li
5240 mm; 206,299 inch
Buitenlengte la
5322 mm