conti_spb4000cl
conti_spb4000cl_2
conti_spb4000cl
conti_spb4000cl_2
CONTI SPB4000CL powerspan v-riem 4000 x 17 mm zwart
  • Lengte: 4000
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 4000 mm
  • Binnenlengte Li: 3940 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817656078
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB4000CL
Lengte
4000
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
4000 mm
Binnenlengte li
3940 mm