conti_spb2280cl
conti_spb2280cl_2
conti_spb2280cl
conti_spb2280cl_2
CONTI SPB2280CL powerspan v-riem 2280 x 17 mm zwart
  • Lengte: 2280
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2280 mm
  • Binnenlengte Li: 2220 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655811
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2280CL
Lengte
2280
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2280 mm
Binnenlengte li
2220 mm