conti_spb2075cl
conti_spb2075cl_2
conti_spb2075cl
conti_spb2075cl_2
CONTI SPB2075CL powerspan v-riem 2075 x 17 mm zwart
 40,37 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 75.
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2075
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2075 mm
  • Binnenlengte Li: 2015 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655750
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2075CL
Lengte
2075
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2075 mm
Binnenlengte li
2015 mm