conti_spb2020cl
conti_spb2020cl_2
conti_spb2020cl
conti_spb2020cl_2
CONTI SPB2020CL powerspan v-riem 2020 x 17 mm zwart
  • Lengte: 2020
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2020 mm
  • Binnenlengte Li: 1960 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655279
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2020CL
Lengte
2020
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2020 mm
Binnenlengte li
1960 mm